Logo

ЗС Варна

ЗС Варна: Назначения - съдии, делегати (27 Февр. - 4 Март 2021 г.)

25/02/2021 (ЗС Варна)
 

ЗОНАЛЕН СЪВЕТ на БФС - ВАРНА
сезон 2020 / 2021
НАЗНАЧЕНИЯ на ФУТБОЛНИ СЪДИИ и ДЕЛЕГАТИ
  ХVІ кръг - ІІІ лига СЕВЕРОИЗТОЧНА АФГ
  27 Февруари 2021 г. (събота) - 14:00 ч.
     
  ФК ДУНАВ 2010   -   ФК БОТЕВ Н.П.
главен съдия: Момчил Маринов - Рз
І асистент: Дарин Страхилов - Рз
ІІ асистент: Владимир Стефанов - Рз
ІV съдия : Деян Павлов - Тщ
делегат : Петко Петков - Тщ
  ФК СВЕТКАВИЦА   -   ФК ДОРОСТОЛ
главен съдия: Ивайло Недялков - Дч
І асистент: Станимир Господинов - Дч
ІІ асистент: Валентин Атанасов - Дч
ІV съдия : Емил Димитров - Шн
делегат : Иван Жечев - Шн
  ФК СЕПТЕМВРИ 98   -   ФК УСТРЕМ Д
главен съдия: Калоян Кирилов - Вн
І асистент: Владимир Йорданов - Вн
ІІ асистент: Николай Дачев - Вн
ІV съдия : Илиян Илиев - Вн
делегат : Георги Иванов - Вн
  ФК СПОРТИСТ 2011 Г.Т.   -   ФК ИНТЕР
главен съдия: Веселин Гацев - Шн
І асистент: Никола Тодоров - Шн
ІІ асистент: Ясен Яворов - Шн
ІV съдия : Калоян Цветков - Вн
делегат : Велико Трифонов - Вн
  28 Февруари 2021 г. (неделя) - 14:00 ч.
     
  ФК ЧЕРНОЛОМЕЦ 1919   -   ФК ЧЕРНОМОРЕЦ Бч
главен съдия: Димитър Михайлов - Вн
І асистент: Богомил Димитров - Вн
ІІ асистент: Стефан Андреев - Вн
ІV съдия : Драгомир Колев - Рз
делегат : Пламен Хаджийски - Вн
  ФК СПАРТАК 1918   -   ФК ШУМЕН 2007
главен съдия: Борис Попов - Рс
І асистент: Стефан Кръстев - Рс
ІІ асистент: Кристиян Георгиев - Рс
ІV съдия : Росен Минев - Дч
делегат : Димитър Тодоров - Дч
  отл. от ХІІІ кръг - МЪЖЕ "А" ОФГ
  28 Февруари 2021 г. (неделя) - 14:00 ч.
     
  ФК АТЛЕТИК ПРОВАДИЯ   -   ФК БОТЕВ Брестак
главен съдия: Стоян Димитров - Вн
І асистент: Христо Христов - Вн
ІІ асистент: Калоян Илиев - Вн
делегат : Кольо Данев - Вн
  ФК АКСАКОВО   -   ФК ЧЕРНОМОРЕЦ 1946 Чернево
главен съдия: Красимир Николов - Вн
І асистент: Свилен Стоянов - Вн
ІІ асистент: Николай Градев - Вн
делегат : Веселин Василев - Вн
  ФК МОРЯК 16   -   ФК ЧЕРНОМОРЕЦ 2003 Бяла
главен съдия: Иван Руменов - Вн
І асистент: Димитър Атанасов - Вн
ІІ асистент: Любомир Русев - Вн
делегат : Антон Вълчанов - Вн
  ФК ДЕВНЯ 2005   -   ФК ВИХЪР 2016
главен съдия: Тодор Киров - Вн
І асистент: Радослав Георгиев - Вн
ІІ асистент: Милен Артюнов - Вн
делегат : Бойко Косев - Вн
  ФК СУВОРОВО   -   ФК БЕЛОСЛАВ 1918
главен съдия: Илиян Илиев - Вн
І асистент: Живко Петров - Вн
ІІ асистент: Николай Сурдов - Вн
делегат : Пламен Казаков - Вн
  ФК УСТРЕМ Караманит   -    ФК ПРОВАДИЯ
15:00 ч. - стадион НСБ Спорт палас
главен съдия: Кристиян Тодоров - Вн
І асистент: Красимир Атанасов - Вн
ІІ асистент: Георги Вълев - Вн
делегат : Пламен Банков - Вн
  отложени - ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ
  27 Февруари 2021 г. (събота) - 14:00 ч.
     
  отложен от VІІІ кръг
  ФК ВОЛОВ  -  ФК ТОПОЛИ 2010
главен съдия: Йордан Минчев - Шн
І асистент: Богдан Веселинов - Шн
ІІ асистент: Любомир Любомиров - Шн
делегат : Атанас Ковачев - Шн
  28 Февруари 2021 г. (неделя) - 14:00 ч.
     
  отложен от VІІІ кръг
  ФК ДОРОСТОЛ  -  ФК БЕНКОВСКИ Бяла
главен съдия: Димитър Гебешев - Сс
І асистент: Даниел Дечев - Сс
ІІ асистент: Велин Харизанов - Сс
делегат : Иван Димитров - Сс
  отложен от VІІІ кръг
  ФК ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ  -  ФК УСТРЕМ Д
главен съдия: Светослав Стойчев - Шн
І асистент: Константин Костадинов - Шн
ІІ асистент: Касим Реджеб - Шн
делегат : Дамян Гашпаров - Шн
  отложени - ЮМВ и Деца - ІІ гр.
  1 Март 2021 г. (понеделник) - 10:00 / 11:30 ч.
     
  отложен от Х кръг
  ФК БОТЕВ Н.П.   -   ФК ВОЛОВ
главен съдия: Йордан Минчев - Шн
І асистент: Георги Георгиев - Шн
ІІ асистент: Мирослав Тодоров - Шн
делегат : Иван Жечев - Шн
  отложени - ЮЛАДША ВЪЗРАСТ  - І гр.
  3 Март 2021 г. (сряда) - 11:00 ч.
     
  отложен от VІІ кръг
  ФК СПАРТАК 1918   -   ПФК ЧЕРНО МОРЕ
главен съдия: Красен Георгиев - Вн
І асистент: Христо Хаджийски - Вн
ІІ асистент: Николай Сурдов - Вн
делегат : Ангел Ангелов - Вн
  отложени - ДЕЦА  - ІІІ гр. (2)
  3 Март 2021 г. (сряда) - 12:00 ч.
     
  отложен от ІV кръг
  ФК ОЛИМПИК   -   ОФК АВРЕН
главен съдия: Стефан Андреев - Вн
І асистент: Ангел Дочев - Вн
ІІ асистент: Дойчин Дочев - Вн
делегат : Петър Хр. Петров - Вн
  ХVІІ кръг - ІІІ лига СЕВЕРОИЗТОЧНА АФГ
  3 Март 2021 г. (сряда)  -  15:00 ч.
     
  ФК СПОРТИСТ 2011 Г.Т.   -   ФК ДУНАВ 2010
главен съдия: Радостин Шиков - Вн
І асистент: Христо Христов - Вн
ІІ асистент: Живко Жеков - Вн
ІV съдия : Надежда Белчева - Вн
делегат : Петър П. Петров - Вн
  ФК ИНТЕР   -   ФК СПАРТАК 1918
стадион "Спартак" - гр.Варна
главен съдия: Драгомир Колев - Рз
І асистент: Йордан Митев - Шн
ІІ асистент: Христо Деянов - Шн
ІV съдия : Джюнейт Мюмюн - Сс
делегат : Иван Занов - Сс
  ФК ШУМЕН 2007   -   ФК СЕПТЕМВРИ 98
главен съдия: Деян Павлов - Тщ
І асистент: Мариян Хараланов - Тщ
ІІ асистент: Светослав Христов - Тщ
ІV съдия : Борис Попов - Рс
делегат : Светлозар Маринов - Рс
  ФК УСТРЕМ Д   -   ФК СВЕТКАВИЦА
главен съдия: Димитър Гебешев - Сс
І асистент: Цветомир Цветков - Сс
ІІ асистент: Станислав Събев - Сс
ІV съдия : Момчил Маринов - Рз
делегат : Цанко Симеонов - Рз
  ФК ДОРОСТОЛ   -    ФК ЧЕРНОЛОМЕЦ 1919
главен съдия: Стоян Димитров - Вн
І асистент: Георги Николов - Вн
ІІ асистент: Калоян Илиев - Вн
ІV съдия : Красимир Николов - Вн
делегат : Васил Симеонов - Вн
  ХІV кръг - ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ
  4 Март 2021 г. (четвъртък) - 15:00 ч.
     
  ФК ДОБУДЖА 1919   -   ФК ВОЛОВ
главен съдия: Тодор Киров - Вн
І асистент: Марио Куртев - Вн
ІІ асистент: Стелиян Иванов - Вн
делегат : Димитър Цанев - Дч
  ХІV кръг - ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ
  4 Март 2021 г. (четвъртък) - 15:00 ч.
     
  ФК ДОБУДЖА 1919   -   ФК ВОЛОВ
главен съдия: Тодор Киров - Вн
І асистент: Марио Куртев - Вн
ІІ асистент: Ивана Зехова - Вн
делегат : Димитър Цанев - Дч
  ФК ДОРОСТОЛ   -   ФК СЕПТЕМВРИ 98
главен съдия: Джюнейт Мюмюн - Сс
І асистент: Иван Димитров - Сс
ІІ асистент: Ивайло Митанов - Сс
делегат : Георги Стоянов - Сс
  ФК СВЕТКАВИЦА    -    ФК ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ
главен съдия: Стефан Юл. Стефанов - Тщ
І асистент: Николай Георгиев - Тщ
ІІ асистент: Любослав Лилов - Тщ
делегат : Валентин Вълчев - Тщ
  ФК БЕНКОВСКИ Бяла   -    ФК СПАРТАК 1918
главен съдия: Мариян Маринов - Рс
І асистент: Мирела Иванова - Рс
ІІ асистент: Явор Иванов - Рс
делегат : Красимир Василев - Рс
  ФК УСТРЕМ Д   -   ФК СУВОРОВО
главен съдия: Росен Минев - Дч
І асистент: Жулиен Жеков - Дч
ІІ асистент: Светлин Станчев - Дч
делегат : Галин Йорданов - Дч
  ФК ШУМЕН 2007   -   ФК ТОПОЛИ 2010
главен съдия: Емил Димитров - Шн
І асистент: Цветан Иванов - Шн
ІІ асистент: Исмет Османов - Шн
делегат : Милен Христов - Шн
ЗС на БФС - Варна си запазва правото на промени.
Още новини от ЗС Варна

Решения на Дисциплинарната комисия при ЗС Варна - 16.02.2021 г.

23/02/2021
На свое редовно заседание, проведено на 16.02.2021 г., Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС - Варна наложи следнитеНАКАЗАНИЯ :
ІІІ-та лига СЕВЕРОИЗТОЧНА АФГ
а/ с предупреждение - 5 футболисти;
б/ със спиране на състезателните права:1. Янчо Андреев Андреев от ФК Спартак 1918...

Назначения - съдии, делегати - отложени срещи (20 - 24 Февр. 2021 г.)

19/02/2021
ЗОНАЛЕН СЪВЕТ на БФС - ВАРНА сезон 2020 / 2021 НАЗНАЧЕНИЯ на ФУТБОЛНИ СЪДИИ и ДЕЛЕГАТИ отложена от ІІІ кръг - ТЛ СЕВЕРОИЗТОЧНА АФГ 20 Февруари 2021 г. (събота) - 14:00 ч. ФК ЧЕРНОМОРЕЦ БЧ - ПФК...

ОФК Кубрат 2016 спира участие в Трета лига СИ АФГ - 2020/2021

17/02/2021
СЪОБЩЕНИЕ
Уведомяваме участниците в първенството на Трета лига - СИ АФГ - сезон 2020 / 2021, че ОФК КУБРАТ 2016 - гр.Кубрат спира участието си.
За срещите ще се присъжда служебен резултат.
  • Архив
haidedaritame.com