Logo

ЗС Варна // ОС Русе

ОС Русе: програма футбол 7

16/09/2020 (ОС Русе)
 

Сезон  2020 / 2021 г. - Есен

футбол 7  - ДЕЦА, родени 2010 – 2011 г.

Участващи отбори:  

1   ФК „ДУНАВ ” 1                    - гр.Рус                    8.  ФК“АРИСТОН“ 2                  - гр.Русе                               

2.  ФК „ДУНАВ ” 2                    - гр.Русе                 9.  ФК“СВЕТКАВИЦА“              - гр.Тщ                               

3.  ФК „ДУНАВ “ 3                    - гр.Русе                 10.  ФК“ЛОКОМОТИВ“            - гр.Русе    

4.  ФК „ДУНАВ “ 4                     - гр.Русе                11.  ФК“ЧЕРНОЛОМЕЦ 2017“  - гр.Попово                  

5.  ПФК“ЛУДОГОРЕЦ 1945“  - гр.Разград           12. ФК“ШУМЕН 2007“               - гр.Шумен    

6.  ФК“ЛЕВСКИ 2000          - гр.Русе               

7.  ФК“АРИСТОН“ 1                 - гр.Русе           

Отборите съставени от 15 състезатели. Медицински преглед, който важи за петте турнира. Играе се 6 + 1   с  хокейни смени 2 х 20 минути.  Засада на 12-тия  метър.                                                                                 

 

І кръг                                   26. Септември  2019 г. (събота) – гр.Русе ст. Аристон

Час

                    Терен 1

Час

                  Терен 2

9.00ч.

ДУНАВ 1

 

АРИСТОН 2

9.00ч.

ЛОКОМОТИВ

 

ЛЕВСКИ 2000

9.50ч.

ЛУДОГОРЕЦ 1945

 

СВЕТКАВИЦА

9.50ч.

ШУМЕН 2007

 

ЧЕРНОЛОМЕЦ

10.40ч.

ДУНАВ 2

 

АРИСТОН 1

10.40ч.

ДУНАВ 3

 

ДУНАВ 4

11.30ч.

АРИСТОН 2

 

ДУНАВ 4

11.30ч.

АРИСТОН 1

 

ДУНАВ 3

12.20ч.

ЧЕРНОЛОМЕЦ

 

ДУНАВ 2

12.20ч.

СВЕТКАВИЦА

 

ШУМЕН 2007

13.10ч.

ЛЕВСКИ 2000

 

ЛУДОГОРЕЦ1945

13.10ч.

ДУНАВ 1

 

ЛОКОМОТИВ

 

 

 

 

 ІІ кръг                     04 октомври   2020 г. (неделя) – гр.Търговище

Час

                    Терен 1

Час

                  Терен 2

9.00ч.

ЛОКОМОТИВ

 

АРИСТОН 2

9.00ч.

ЛУДОГОРЕЦ1945

 

ДУНАВ 1

9.50ч.

ШУМЕН 2007

 

ЛЕВСКИ 2000

9.50ч.

ДУНАВ 2

 

СВЕТКАВИЦА

10.40ч.

ДУНАВ 3

 

ЧЕРНОЛОМЕЦ

10.40ч.

ДУНАВ 4

 

АРИСТОН 1

11.30ч.

АРИСТОН 2

 

АРИСТОН 1

11.30ч.

ЧЕРНОЛОМЕЦ

 

ДУНАВ 4

12.20ч.

СВЕТКАВИЦА

 

ДУНАВ 3

12.20ч.

ЛЕВСКИ 2000

 

ДУНАВ 2

13.10ч.

ДУНАВ 1

 

ШУМЕН 2007

13.10ч.

ЛОКОМОТИВ

 

ЛУДОГОРЕЦ1945

 

 

 

ІІІ кръг                                 18 октомври  2020 г. (неделя) – гр.Русе стадион Аристон

Час

                    Терен 1

Час

                  Терен 2

9.00ч.

ЛУДОГОРЕЦ 1945

 

АРИСТОН 2

9.00ч.

ШУМЕН 2007

 

ЛОКОМОТИВ

9.50ч.

ДУНАВ 2

 

ДУНАВ 1

9.50ч.

ДУНАВ 3

 

ЛЕВСКИ 2000

10.40ч.

ДУНАВ 4

 

СВЕТКАВИЦА

10.40ч.

АРИСТОН 1

 

ЧЕРНОЛОМЕЦ

11.30ч.

АРИСТОН 2

 

ЧЕРНОЛОМЕЦ

11.30ч.

СВЕТКАВИЦА

 

АРИСТОН 1

12.20ч.

ЛЕВСКИ 2000

 

ДУНАВ 4

12.20ч.

ДУНАВ 1

 

ДУНАВ 3

13.10ч.

ЛОКОМОТИВ

 

ДУНАВ 2

13.10ч.

ЛУДОГОРЕЦ1945

 

ШУМЕН 2007

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІV кръг                                 24 октомври  2020 г. (събота) – гр.Търговище

Час

                    Терен 1

Час

                  Терен 2

9.00ч.

ШУМЕН 2007

 

АРИСТОН 2

9.00ч.

ДУНАВ 2

 

ЛУДОГОРЕЦ1945

9.50ч.

ДУНАВ 3

 

ЛОКОМОТИВ

9.50ч.

ДУНАВ 4

 

ДУНАВ 1

10.40ч.

АРИСТОН 1

 

ЛЕВСКИ 2000

10.40ч.

ЧЕРНОЛОМЕЦ

 

СВЕТКАВИЦА

11.30ч.

АРИСТОН 2

 

СВЕТКАВИЦА

11.30ч.

ЛЕВСКИ 2000

 

ЧЕРНОЛОМЕЦ

12.20ч.

ДУНАВ 1

 

АРИСТОН 1

12.20ч.

ЛОКОМОТИВ

 

ДУНАВ 4

13.10ч.

ЛУДОГОРЕЦ 1945

 

ДУНАВ 3

13.10ч.

ШУМЕН 2007

 

ДУНАВ 2

 

 

 

 

V кръг                                  31 октомври  2020 г. (събота) – гр.Русе стадион Аристон

 

Час

                    Терен 1

Час

                  Терен 2

9.00ч.

ДУНАВ 2

 

АРИСТОН 2

9.00ч.

ДУНАВ 3

 

ШУМЕН 2007

9.50ч.

ДУНАВ 4

 

ЛУДОГОРЕЦ 1945

9.50ч.

АРИСТОН 1

 

ЛОКОМОТИВ

10.40ч.

ЧЕРНОЛОМЕЦ

 

ДУНАВ 1

10.40ч.

СВЕТКАВИЦА

 

ЛЕВСКИ 2000

11.30ч.

АРИСТОН 2

 

ЛЕВСКИ 2000

11.30ч.

ДУНАВ 1

 

СВЕТКАВИЦА

12.20ч.

ЛОКОМОТИВ

 

ЧЕРНОЛОМЕЦ

12.20ч.

ЛУДОГОРЕЦ1945

 

АРИСТОН 1

13.10ч.

ШУМЕН 2007

 

ДУНАВ 4

13.10ч.

ДУНАВ 2

 

ДУНАВ 3

14.00ч.

ДУНАВ 3

 

АРИСТОН 2

14.00ч.

ДУНАВ 4

 

ДУНАВ 2

14.50ч.

АРИСТОН 1

 

ШУМЕН 2007

14.50ч.

ЧЕРНОЛОМЕЦ

 

ЛУДОГОРЕЦ1945

 

15.30ч.

СВЕТКАВИЦА

 

ЛОКОМОТИВ

15.30ч.

ЛЕВСКИ 2000

 

ДУНАВ 1

 

 

 

Гр.Русе

16.09.2020 г.                                                                           ОС на БФС – РУСЕ си запазва правото на промени в програмата.

 

Още новини от ОС Русе

програма футбол 5

16/09/2020
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Областен съвет - Русе fax: 082 / 821 829 7000, гр. Русе Спортен комплекс “Ялта” Централна поща ПК 5; ( 082 / 821 830 Сезон 2020 / 2021 г. - Есен футбол 5 - ДЕЦА, родени 2012 – 2013 г. ...

Решения на ДК на 16.10.2019г.

17/10/2019
ІІ.Наказва с ССП: - 1.Иван Хвърчилков- Хотанца - чл.22 ал.2 т.ж във връз. с чл.16 ал.1- 3срещи 2.Наказва по доклад на съдийска бригада Милен Кънчев – Президент на ФК“Спартак“-с.Хотанца да не ръководи отбора за 3 срещи, считано от 16.10.2019г.ІІ.Наказва с ССП: - Ивайло Минков -...

Резултати 3 кръг футбол 5

08/10/2019
ІІІ кръг 05 Октомври 2019 г. (събота) – гр.Русе стадион Дунав Час Терен 1 Час Терен 2 ДУНАВ 1 7-0 СВЕТКАВИЦА 1 ЛОКОМОТИВ 1-1 ДУНАВ 3 ДУНАВ 2 ...
  • Архив
haidedaritame.com